top of page
Image by Denny Müller

Děláme odborné servisy a opravy plastových, hliníkových, dřevěných oken i dveří. Podívejte se na kompletní nabídku našich služeb. 

Servis oken

Jen správně seřízená okna plní svoji funkci. Proto se o okna důkladně staráme. Okna by se měla minimálně jednou za rok zkontrolovat a promazat pohyblivé díly kování. Při servisu oken vaše okna prohlédneme, seřídíme, promažeme, a v případě potřeby opravíme. 

Oprava kování

Děláme také opravy rozličného celoobvodového kování pro plastová, hliníková a dřevěná okna i eurookna. Dodáme stavební kování od různých výrobců (ROTO, MACO, SIEGENIA, WINKHAUS, G-U, aj.).

Oprava dveřních zámků

Víte, že pro správnou opravu dveřního zámku je potřeba vědět mnoho přesných údajů? S tím si dokážeme poradit. Najdeme vám ten správný zámek, aby to zapadlo. Spolu s tím opravíme všechny plastové, hliníkové a dřevěné dveře.  

Servis dveří

Drhnou vaše dveře při zavírání, nebo nejdou dokonce zamknout? Nechte to na nás. Vaše dveře řádně seřídíme a promažeme, abyste byli opět v bezpečí. Seřídíme a opravíme i elektrického vrátného, samozavírače (BRANO) nebo  vyměníme prasklý pant a další.

Výměna izolačních skel

Při rozbití izolačních skel nám neváhejte zavolat. My se o vše postaráme. Skla si u vás zaměříme, objednáme ve sklárnách, dovezeme a rovnou vyměníme. Dle domluvy vyměníme stará skla za nová s vyšší izolační hodnotou.

Žaluzie a sítě

Děláme drobné opravy žaluzií, prasklých řetízků, výměnu vodících silonů. V případě nerentabilní opravy žaluzií vám můžeme zaměřit a namontovat žaluzie nové. Dodáme vám sítě proti hmyzu pro všechny typy oken i dveří.

bottom of page